20

V-CLINIC | klinika plastické a estetické chirurgie & gynekologie

Nemá žiadnu recenziu Ohodnotiť
Česká republika
Hlinky 505/118, Brno, Jihomoravský kraj Zobraziť mapu

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Obvykle odpovedá do 48 hodín
  • Hlinky 505/118, Brno, Jihomoravský kraj Zobraziť mapu
  • 4239 návštevy profilu

Klinika V-CLINIC vznikla spojením plastickej a estetickej chirurgie s gynekológiou. Náš profesionálny tím už vykonal viac ako päťdesiattisíc úspešných zákrokov. Naši lekári pracujú ako manažéri na štátnych aj súkromných klinikách. Všetky operácie sa vykonávajú v priestoroch Fakultnej nemocnice Brno s nepretržitým lekárskym dohľadom. U nás budete v bezpečí a bude o vás vždy dobre postarané.

Špecializujeme sa na operácie tváre a prsníkov. Na našej klinike používame moderné postupy a technológie.

Máme bohaté skúsenosti s plastickou operáciou pošvy (vaginoplastikou), ako aj s úpravou pošvového vchodu alebo labioplastikou. S nami sa raz a navždy zbavíte problémov, ktoré vás už dlho trápia. Podporíme vás vo vašom rozhodnutí.

Ľudské telo vnímame ako skutočné umelecké dielo. Pomáhame ľuďom zažiť jeho krásu a zdravie. Vieme, aké ťažké je nabrať odvahu na zásadnú premenu svojho tela. Na základe príbehov našich spokojných klientov môžeme zodpovedne povedať, že tieto rozhodnutia môžu znamenať veľké životné víťazstvá.

Sme takmer rodinná klinika, ale samozrejmosťou je nadštandardná starostlivosť. Náš tím tvoria gynekológ Prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA, plastický chirurg MUDr. Tomáš Ventruba a chirurg Prof. MUDr. Jindřich Vomela, CSc., LL.M.

Ponúkame širokú škálu ošetrení tváre a tela (liposukcia, estetická gynekológia a dermatoestetika). Špecializujeme sa aj na lifting tváre v lokálnej anestézii.

Počas liposukcie sa z danej oblasti odsajú tukové zásoby, čím sa dosiahne tvarovanie postavy. Tento postup je vhodný pre ženy aj mužov. Ošetrenie sa vykonáva v lokálnej alebo celkovej anestézii. Na našej klinike vykonávame tzv. tumescentnú liposukciu (pomocou špeciálneho roztoku). Je možné pozorovať rýchly a predovšetkým účinný účinok, ktorý je zároveň dlhodobý. Ošetrenie sa môže kombinovať aj s inými procedúrami.

Zdieľame a prežívame s vami vaše jedinečné príbehy. Každý klient je pre nás celebrita.

Váhate, či podstúpiť zákrok alebo operáciu? Radi vám bezplatne poradíme.

Požiadajte V-CLINIC | klinika plastické a estetické chirurgie & gynekologie o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (20)