48

MUDr. Tomáš Ventruba

Nemá žiadnu recenziu Ohodnotiť
Česká republika
Hlinky 118, Brno, Jihomoravský kraj Zobraziť mapu

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Hlinky 118, Brno, Jihomoravský kraj Zobraziť mapu
  • 9399 návštev profilu

MUDr. Tomáš Ventruba sa špecializuje najmä na plastickú chirurgiu tváre a prsníkov.

Ak je klient spokojný a ja tiež, je to ten najlepší pocit. To ma ženie vpred. Každý klient je pre mňa dôležitý a každý klient má malý alebo veľký životný príbeh.

MUDr. Tomáš Ventruba je zakladateľom súkromnej kliniky V-CLINIC, ktorá spája oblasť plastickej, estetickej chirurgie a gynekológie.

Klinika ponúka:

Plastická chirurgia telo: plastická operácia stehien a paží, abdominoplastika, miniabdominoplastika

Chirurgia tvár: lipofilling, Temporal Jitt, Eacelift, chirurgia uší a očných viečok

Operácia prsníky: gynekomastia, zväčšenie prsníkov vlastným tukom, zväčšenie prsníkov, zmenšenie prsníkov a modelácia prsníkov

Estetická gynekológia: labioplastika, vaginoplastika, bymenoplastika, labioplastika, zväčšenie bodu G

Na klinike je možné podstúpiť aj liposukciu alebo dermatoestetické zákroky (aplikácia kyseliny byalurónovej, botulotoxínu, plazmoterapia atď.).

MUDr. Tomáš Ventruba v roku 2007 úspešne ukončil štúdium na Lekárskej fakulte Masarykovej univerzity v Brne. Po ukončení štúdia viedla jeho cesta na chirurgickú kliniku Masarykova univerzita a Fakultná nemocnica Brno. Najviac skúseností získal počas svojho pobytu vo Fakultnej nemocnici u svätej Anny v Brne, na Klinike plastickej a estetickej chirurgie, kde vykonával rôzne operácie v oblasti estetickej a plastickej chirurgie.

Lekár zložil špecializačnú certifikačnú skúšku v oblasti plastickej chirurgie, takže je certifikovaným plastickým chirurgom s licenciou ČLK.

V súčasnosti pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Fakultnej nemocnice v Brne, kde sa zaoberá najmä rekonštrukciou prsníkov u pacientok s rakovinou. Pôsobí tiež ako odborný asistent na Lekárskej fakulte Masarykovej univerzity v Brne a vyučuje budúcich lekárov.

Doktor Tomáš Ventruba získal svoje bohaté skúsenosti na rôznych súkromných klinikách v Českej republike, kde pôsobil ako odborný garant a vedúci lekár. Snaží sa neustále sa vzdeláva a pravidelne sa zúčastňuje na odborných seminároch a kongresoch v Českej republike i v zahraničí.

Váhate, či podstúpiť nejaký zákrok alebo operáciu? Rád vám bezplatne poradím.

Požiadajte MUDr. Tomáš Ventruba o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (48)