20

Doc. MUDr. Martin Molitor, Ph.D., MBA

Nemá žiadnu recenziu Ohodnotiť
Česká republika
Krakovská 581/8, Praha, Praha (kraj) Zobraziť mapu

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Obvykle odpovedá do 2 hodín
  • Krakovská 581/8, Praha, Praha (kraj) Zobraziť mapu
  • 11994 návštevy profilu

Ostatné členstvá:

  • Společnost plastické chirurgie České lékařské společnosti J.E. Purkyně
  • ČLS JEP - Certifikovaný člen Spoločnosti estetickej chirurgie
  • ČSVLM ČLS JEP - Česká spoločnosť pre využitie laserov v medicíne ČLS JEP

Doc. MUDr. Martin Molitor, Ph.D., MBA je jedným z popredných plastických chirurgov s bohatými skúsenosťami v Českej republike i v zahraničí. Hoci svoju lekársku kariéru začal ako gynekológ -pôrodník, už viac ako dvadsaťpäť rokov sa venuje plastickej chirurgii. Je členom mnohých českých odborných asociácií, napríklad Českej spoločnosti plastickej chirurgie pri ČLS JEP, Spoločnosti estetickej chirurgie pri ČLS JEP, Spoločnosti estetickej a laserovej medicíny pri ČLS JEP. Zo zahraničných asociácií je členom IPRAS (International Plastic, Reconstructive and Aesthetic Society) a ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery). Doc. MUDr. Martin Molitor, Ph.D., MBA je v neposlednom rade čestným profesorom Rumunskej asociácie plastických chirurgov a čestným členom Rumunskej spoločnosti plastickej chirurgie a Rumunskej spoločnosti estetickej chirurgie. Absolvoval aj niekoľko zahraničných stáží v Austrálii, Japonsku, Švajčiarsku a Taliansku. Zúčastnil sa aj na humanitárnych misiách v Sierra Leone, Burkine Faso, Indii a Jordánsku, v niektorých z týchto krajín dokonca opakovane.

Doc. MUDr. Martin Molitor, Ph.D., MBA absolvoval Lekársku fakultu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach v roku 1990 a má atestácie z gynekológie a pôrodníctva, chirurgie a plastickej chirurgie. V roku 2007 úspešne ukončil postgraduálne štúdium získaním titulu PhD. a v roku 2019 získal titul MBA na Business Institute v Prahe. Po štúdiu získaval skúsenosti najskôr na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v Prešove a vo Fakultnej nemocnici Olomouc. Na Klinike plastickej a estetickej chirurgie Fakultnej nemocnice u svätej Anny v Brne sa špecializoval na rekonštrukčné zákroky v oblasti hlavy a krku. Neskôr pôsobil aj na Klinike plastickej a estetickej chirurgie Fakultnej nemocnice Olomouc, kde zastával funkciu zástupcu primára, a na Oddelení plastickej chirurgie KNTB Zlín, kde sa stal primárom oddelenia. V súčasnosti ho nájdete na viacerých pracoviskách. Patrí medzi ne Klinika plastickej chirurgie 1. lekárskej fakulty Karlovej univerzity a Fakultná nemocnica Bulovka, kde je prednostom. Pôsobí aj ako konzultant na Stomatologickej klinike a Klinike chirurgie hlavy a krku vo Všeobecnej fakultnej nemocnici, má tiež vlastnú súkromnú prax, kde vykonáva estetické zákroky.

Venuje sa aj pedagogickej činnosti, v súčasnosti pôsobí na 1. lekárskej fakulte Univerzity Karlovej ako prednosta a pracuje aj ako vedúci Subkatedry plastickej chirurgie v Inštitúte pre postgraduálne vzdelávanie v zdravotníctve. Pravidelne publikuje v odborných časopisoch, je autorom monografie o transplantáciách v rekonštrukčnej chirurgii a je spoluatorom mnohých českých a zahraničných monografií a skrípt z oblasti plastickej chirurgie a chirurgie ruky. Za svoje odborné práce získal niekoľko ocenení na kongresoch aj od odborných spoločností ( abstract award Osaka, Japonsko, Chlumského cena Českej ortopedickej spoločnosti...)

Okrem licencie pre samostatný výkon praxe v odbore plastickej chirurgie a licencie pre výkon vo vedúcej funkcii v odbore plastickej chirurgie je držiteľom mnohých certifikátov v oblasti estetickej medicíny, napríklad pre aplikáciu výplní Stylage a Teosyal.

Požiadajte Doc. MUDr. Martin Molitor, Ph.D., MBA o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Zväčšenie pŕs
Pán MUDr. Molitor prevádzal u mňa operačný zákrok mamoplastickú augumentáciu prsníkov- mala som tú česť a štastie, pretože zákrok prebehol fantasticky. Som nadmieru spokojná a môj manžel ešte viac :) Som... Čítať ďalej

Obrázky (20)