MEDICOM Clinic
84

MEDICOM Clinic

Nemá žiadnu recenziu Ohodnotiť
Česká republika
3 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj, Jihomoravský kraj... Zobraziť mapu

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Obvykle odpovedá do 2 hodín
  • Navštíviť web
  • 3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... Zobraziť mapu
  • 43369 návštevy profilu

MEDICOM VIP predstavuje modernú, súkromnú kliniku, ktorá poskytuje svoje služby od roku 2005, pričom sa prioritne zameriava na liposukciu. Práve vďaka tomu patrí medzi jedinečné špecializované zariadenia ponúkajúce nadštandardné služby v oblasti plastickej a estetickej chirurgie. Tím profesionálov v kombinácii so vždy optimisticky naladenými zdravotnými sestrami poskytne pacientom dokonalý komfort tak pred samotným zákrokom, ako aj po ňom. Samozrejmosťou sú inovatívne a pokrokové liečebné metódy spĺňajúce všetky bezpečnostné normy.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Ako sme už načrtli klinika MEDICOM sa špecializuje najmä na tunescenčnú liposukciu. Jej hlavným cieľom je odstrániť prebytočné tukové tkanivo z problematických partií a preniesť ho tam, kde chýba. Často sú touto cieľovou „stanicou“ práve prsia, ktoré sú väčšie, ba čo viac pôsobia i plnšie a atraktívnejšie. Lekár pri tomto zákroku nepoužíva žiadne umelé implantáty, ale vlastné tukové zásoby, ktoré telo pacienta bez problémov prijme. Počas zákroku pacient nepociťuje žiadnu bolesť, aj napriek tomu, že mu nie je podané anestetikum.

MEDICOM VIP sa však vrátane liposukcie môže pochváliť aj radou ďalších, taktiež veľmi vyhľadávaných služieb, ktoré využívajú nielen ženy, ale čoraz častejšie aj muži. Tí majú k dispozícii zákroky zahŕňajúce plastickú operáciu očných viečok, tváre, paží, nosa, uší, čela obočia či intímnych partií.

Zaujímavý, ale hlavne efektívny je lifting tváre za pomoci implantátov Endotine. Tie slúžia nielen na omladenie tváre, ale aj vypnutie pokožky a vyhladenie vrások v okolí očí, čela a obočia. Výhodou zákroku je, že si nevyžaduje žiaden hĺbkový rez, ale len drobný rez, cez ktorý lekár aplikuje samorozpusteľné vypínacie háčiky. Približne do pol roka až roka na tomto mieste vzniknú väzivové štruktúry, vďaka ktorým bude pleť stále napnutá a výsledok čoraz viditeľnejší. Lifting patrí do zákrokov jednodňovej chirurgie, pričom pacient trávi na lôžku ešte pár hodín po operácii. V prípade, že nenastanú žiadne komplikácie odchádza na noc domov.

Naša klinika

MEDICOM VIP môžete navštíviť v 3 pobočkách, Ústí nad Labem, Prahe a Brne. Prvá konzultácia je bezplatná, pričom zákrok môžete zaplatiť aj na splátky.

Požiadajte MEDICOM Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (84)