KCM Clinic
72

KCM Clinic

Nemá žiadnu recenziu Ohodnotiť
Polska
2 adresy v Dolnośląskie Zobraziť mapu
Videokonzultácia k dispozícii

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Obvykle odpovedá do 51 hodín
  • Navštíviť web
  • 2 adresy v Dolnośląskie Zobraziť mapu
  • 4172 návštev profilu

KCM Clinic S.A. je súkromná nemocnica, ktorá prijíma pacientov z celého sveta a špecializuje sa na chirurgickú liečbu obezity, plastickú chirurgiu a chirurgiu chrbtice. Je to tiež zubné a rehabilitačné centrum. Používajú tu najmodernejšie liečebné metódy a lekárske konzultácie sú na najvyššej svetovej úrovni, čo zaručuje vysokokvalitnú a bezpečnú lekársku starostlivosť.

KCM Clinic dodržiava najvyššie štandardy starostlivosti o pacientov a je plne prispôsobená potrebám ľudí so zdravotným postihnutím.

Disponujeme najmodernejším lekárskym a diagnostickým vybavením. Zákroky vykonávame vo veľmi modernej nemocnici a v príjemných podmienkach. Garantujeme štandardy Európskej únie, bezpečnosť a vysokú kvalitu služieb.

KCM bolo prvým centrom v strednej a východnej Európe a jedným zo siedmich centier na svete, ktoré zaviedlo minimálne invazívne endoskopické postupy na liečbu ochorení krčných platničiek. Centrum je referenčným centrom pre svetových lídrov v oblasti medicínskych technológií v modernej minimálne invazívnej chirurgii, ako sú Olympus, Johnson&Johnson, Baxter, Arthrex, ZimmerBiomet, Joimax, Straumann. Ako jedno z mála centier v Európe vykonáva laparoskopické zákroky v oblasti bariatrickej chirurgie a laparoskopickej gynekológie pomocou najnovšej 3D technológie.

KCM Clinic získala prvé miesto v tohtoročnom vydaní rebríčka GCR* (Global Clinic Rating, najväčší svetový rebríček zameraný na porovnávanie zdravotníckych zariadení) medzi klinikami a nemocnicami na celom svete v oblasti bariatrie. Klinika sa tiež umiestnila na prvom mieste v GCR spomedzi 217 bariatrických kliník na svete a na 14. mieste spomedzi 7941 plastických kliník na svete.

Pacienti, ktorí bojujú s vážnymi vrodenými chybami alebo následkami nehôd, chorôb či popálenín, ako aj tí, ktorí chcú zmeniť svoj vzhľad, sa môžu spoľahnúť na uspokojivý a prirodzený konečný výsledok. Naši lekári sa denne stretávajú s najrôznejšími prípadmi ľudí, ktorí chcú zmeniť svoj vzhľad. U nás vás privítajú s pochopením a pomocou a naši lekári urobia všetko pre to, aby splnili vaše očakávania.

Zaručujeme špecializovanú lekársku starostlivosť na najvyššej úrovni. Garantujeme diskrétnosť, príjemnú atmosféru a komplexnú starostlivosť počas celého obdobia rekonvalescencie. Klinika má pre pacientov k dispozícii jednolôžkové a dvojlôžkové izby. Pacienti sú ošetrovaní v príjemnom prostredí, čo výrazne uľahčuje priebeh operácie a liečby.

Špecializácie

Špecializujeme sa na bariatrickú chirurgiu (liečbu obezity), plazma chirurgiu, stomatológiu, liečbu neplodnosti (vrátane endometriózy) a minimálne invazívnu endoskopickú chirurgiu chrbtice.

Tím

LekáriKCM Clinic sú prvotriedni odborníci, ktorí sa postarajú o krásny a zdravý vzhľad vašej pokožky a postavy. Naši plastickí chirurgovia pracujú s tými najmodernejšími technológiami a poznatkami v oblasti plastickej chirurgie.

Spolupracujeme s najlepšími chirurgmi, špecialistami a zdravotníckym personálom, ktorí sú rešpektovaní a uznávaní medzi pacientmi a medzinárodnou lekárskou komunitou. Ponúkame nielen jedny z najlepších zdravotníckych služieb, ale aj vzdelávanie a šírenie poznatkov o zdraví a medicíne vrátane organizovania medzinárodných konferencií.

Lokalita

KCM Clinic sa nachádza v meste Jelenia Góra v Dolnom Sliezsku (Poľsko). Máme vlastné parkovisko a rampu pre sanitky a vďaka našej polohe v centre mesta aj pohodlné spojenie verejnou dopravou. Všetky lekárske zákroky sa vykonávajú v uvoľnenej a čo najmenej stresujúcej atmosfére.

Požiadajte KCM Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (72)