MUDr. Martin Hrubý
5

MUDr. Martin Hrubý

Nemá žiadnu recenziu Ohodnotiť
Česká republika
28. října 1000, Turnov, Liberecký kraj Zobraziť mapu

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Odpovedá za viac ako 72 hodín
  • Navštíviť web
  • 28. října 1000, Turnov, Liberecký kraj Zobraziť mapu
  • 9349 návštev profilu

Ostatné členstvá:

  • ČChS - The Czech Surgical Society
  • ČOS JEP - Czech Society for the Study of Obesity of Czech Medical Association of J.E. Purkyne
  • EAES - European Association for Endoscopic Surgery EAES
  • IFSO - The International Federation for the Surgery of Obesity
  • SRCH - The Czech Society of Robotics Surgery

Uvítanie

Doktor MUDr. Martin Hrubý je poredný český chirurg pracujúci v Panachovej nemocnici v Turnove. Je členom Českej chirurgickej spoločnosti, European Association for Endoscopic Surgery a taktiež The International Federation for the Surgery of Obesity. Sústredí sa predovšetkým na operácie žalúdku, gastroskopiu a laparoskopické zákroky. Patrí medzi najväčších odborníkov na operácie brušnej dutiny. Vďaka tomu je vyhľadávaný nielen u domácich, ale aj zahraničných pacientov.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Chirurg MUDr. Martin Hrubý sa vo svojej profesnej činnosti sústredí predovšetkým na operácie končatín a brušnej dutiny. Vďaka tejto úzkej špecializácií sa vypracoval na popredného odborníka na túto oblasť. Pacienti oceňujú predovšetkým ústretový a priateľský prístup, s ktorým pán doktor ku každému prípadu pristupuje. Klientom sa snaží, čo najlepšie vysvetliť nielen ich diagnózu, ale aj postup liečby. Získal si tým dôveru u mnohých pacientov, ktorí pána doktora pri podobných problémoch opäť navštevujú alebo ho doporučujú svojim známym.

Medzi najčastejšie úkony patrí laparoskopia, kolenoskopia alebo gastroskopia. Tieto zákroky sa vyznačujú elimináciou invazívnych postupov. Sú vykonávané s použitím moderných a progresívnych technológií, ktoré znižujú operačné komplikácie a celkovú dobu hojenia pooperačných zranení. Moderné postupy v kombinácií s odborným a profesionálnym prístupom doktora Martina Hrubého oceňujú nielen domáci, ale aj zahraniční pacienti.

Vzdelanie a prax

Doktor MUDr. Martin Hrubý študoval v rokoch 1981 - 1987 Fakultu všeobecného lekárstva na Univerzite Karlovej v Prahe. Po štúdia sa stal súčasťou chirurgického tímu Panachovej nemocnice Turnov, kde sa neskôr stal aj zástupcom primára. Neskôr absolvoval atestácie I. a II. stupňa a od roku 1998 pôsobí ako námestník Panachovej nemocnice pre liečebne preventívnu starostlivosť. Svoje vzdelanie rozširoval na mnohých klinikách doma, ale aj v zahraničí. Absolvoval študijné pobyty na Universita Severnej Karolíny, v Centre pre bariatrickú chirurgiu v Rakúsku či v Nemocnici Moabit v Berline.

Zákroky

Požiadajte MUDr. Martin Hrubý o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (5)