22

DR GZIUT

Nemá žiadnu recenziu Ohodnotiť
Polska
Jagiellońska 81, Gryfice, Zachodniopomorskie Zobraziť mapu
Videokonzultácia k dispozícii

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Jagiellońska 81, Gryfice, Zachodniopomorskie Zobraziť mapu
  • 1355 návštev profilu

Dr Gziut Aesthetics je súkromná ambulancia, ktorá ponúka služby estetickej, regeneračnej a anti-aging medicíny a nachádza sa v Štetíne.

Tím ordinácie dbá na intímnu rodinnú atmosféru a snaží sa, aby sa u nich pacienti cítili čo najpríjemnejšie. V ordinácii používajú len bezpečné, certifikované a vysokokvalitné prípravky a najmodernejšie vybavenie, čo im umožňuje prispôsobiť plán liečby potrebám každého jedného pacienta, a zároveň zachovať najvyššie bezpečnostné štandardy.

Tím

Dr Gziut Aesthetics založila dvojica lekárov - Dr. Hubert Gziut a Dr. Paulina Dobrzyńska-Gziut. Obidvaja sú certifikovaní lekári zaoberajúci sa oblasťou estetickej medicíny.

Vo svojej každodennej praxi sa špecialisti z Dr Gziut Aesthetics snažia o dosiahnutie prirodzených výsledkov a k svojim pacientom pristupujú holisticky, čo im umožňuje starať sa nielen o vzhľad, ale aj o zdravie a pohodu svojich pacientov. Každý pacient estetickej kliniky Dr Gziut Aesthetics sa môže cítiť bezpečne a mať plnú dôveru v ich starostlivosť a podporu.

Špecializácie

Ambulancia ponúka minimálne invazívne estetické ošetrenia a tiež anti-aging ošetrenia. Tím ponúka pacientom najinovatívnejšie a najefektívnejšie techniky v starostlivosti o tvár aj telo. Odborníci pristupujú ku každému pacientovi individuálne a zdôrazňujú, že osobná konzultácia je veľmi dôležitá. Počas prvej návštevy kladú veľký dôraz na to, aby pacientovi poskytli všetky potrebné informácie a stanovili plán liečby, ktorý im umožní dosiahnuť optimálne výsledky.

Dr Gziut Aesthetics ponúka ošetrenia na odstránenie vrások, jaziev a strií, modeláciu tváre a pier, neinvazívne techniky odstraňovania tuku, ošetrenie očných viečok a mnoho ďalšieho.

Lokalita

Ordinácia sa nachádza v samom centre Štetína a je otvorená vo štvrtok a v piatok. Ak je na vašom vzhľade niečo, čo by ste chceli zmeniť, alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o postupoch estetickej medicíny, pozývame vás na konzultáciu do estetickej ambulancie Dr Gziut Aesthetics prostredníctvom nášho kontaktného formulára alebo telefonicky.

Požiadajte DR GZIUT o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (22)