Artsthetik  Dr. Gabo
27

Artsthetik Dr. Gabo

Nemá žiadnu recenziu Ohodnotiť
México
Paseo de la Marina 170-11, Primer Piso , Marina Vallarta, Puerto Vallarta, Jalisco Zobraziť mapu

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Odpovedá za viac ako 72 hodín
  • Navštíviť web
  • Paseo de la Marina 170-11, Primer Piso , Marina Vallarta, Puerto Vallarta, Jalisco Zobraziť mapu
  • 7458 návštevy profilu

Artsthetik je popredná klinika estetickej medicíny a laserovej epilácie so skúsenosťami v oblasti estetickej a anti-aging medicíny. Na tejto klinike sa vám dostane veľmi priateľského a kvalitného ošetrenia od všetkých jej zamestnancov. Odborníci v Artsthetik sa zameriavajú na liečbu rôznych potrieb domácich a zahraničných pacientov a poskytujú prvotriedne služby a materiály najvyššej kvality, certifikované a schválené FDA a Cofepris.

Klinika Artsthetik sa vyznačuje ústretovosťou a profesionalitou Dr. Gabo a celého jeho tímu. „Sme klinika, ktorá neustále napreduje, pričom ale vždy berieme do úvahy zdravie každého pacienta“.

Špecializácia

Artsthetik poskytuje širokú škálu estetických procedúr a zákrokov, ktoré zodpovedajú pacientovým potrebám krásy. Klinika však nevykonáva len zákroky v oblasti tváre a iných častí tela, ale špecializuje sa aj na intímne oblasti. V tomto zariadení môžete podstúpiť napríklad zväčšenie penisu a vaginálne omladenie.

Artsthetik sa zaväzuje poskytovať 100% individuálnu starostlivosť založenú na špecifických potrebách každého pacienta, udržiavať dokonalú rovnováhu medzi zdravím a krásou a vždy sa snaží zlepšiť kvalitu života a sebavnímanie každého pacienta, ktorý sa zverí klinike do rúk a dôveruje jej. „Naša liečba zameraná na zlepšenie zdravia a riešenie potrieb našich pacientov je stopercentne individuálna," zdôrazňujú na klinike.

Tím

Na úspešnú realizáciu každej z techník je klinika Artsthetik zodpovedná a dôsledná za poskytovanie profesionálnych služieb a vždy používa len tie najlepšie nástroje a technológie. Všetky zariadenia na klinike sú rovnako v perfektnom stave a spĺňajú tie najvyššie hygienické a bezpečnostné normy potrebné na spoľahlivé vykonávanie práce, a to všetko s cieľom dosiahnuť optimálne výsledky a svojim pacientom ponúknuť tú najlepšiu starostlivosť a naplniť ich očakávania. Pre kliniku je na prvom mieste vždy zdravie a bezpečnosť každého pacienta.

Lokalizácia

Klinika Artsthetik sa nachádza v Puerto Vallarta v štáte Jalisco, hneď vedľa sochy veľryby v Marina Vallarta.

Požiadajte Artsthetik Dr. Gabo o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!
-10% Exkluzívna internetová zľava

Obrázky (27)